סרטון תדמית הוא קטע וידאו קצר לרוב המציג מסרים שיווקיים לגבי החברה, המוצר או שירות מסוים. סרטון התדמית מוצג לרוב באתר אינטרנט ונועד לקדם מוצר או שירות שהם לרוב חדשים, אך לא בהכרח.
האפקטיביות של סרטון תדמית גבוהה מאוד ונעוצה בעובדה שהוא מעביר מסרים למספר חושים בו זמנית ומשאיר את הגולש ממוקד בו. גולשים מגיבים לסרטונים באופן חיובי כמעט פי 3 מאשר לתמונה או סרט ארוך. יתרון בולט נוסף של סרט תדמית הוא הויראליות והיכולת שלו להגיע לכל מקום בעולם, בזכות יכולת הפצה מהירה ברחבי הרשת וברשתות החברתיות בפרט.

תחום השיווק באינטרנט התפתח והפך לחכם, מתוחכם וצפוף יותר עם השנים. עם כמות המידע המציפה את הגולשים כיום, סרטון תדמית הוא הכלי השיווקי המוביל להעברת מסרים לגולשי האתר וללקוחות פוטנציאליים, והיעיל ביותר לקידום הליך מכירה מכיוון שהוא אינו דורש מהגולש כל פעילות אקטיבית כמו קריאה או לחיצה על כפתורים לקבלת מידע ומאפשר לו לקבל את על המידע הדרוש כשהוא נשען לאחור ונהנה מהצפייה.

כאשר אנו יוצרים סרטון תדמית, בנוסף לרמת הביצוע הגבוהה אנו מתמקדים גם בתוכן הטקסטואלי והויזואלי כאחד– חשוב מאוד להתאים את הסרטון לשפה הגרפית של המותג. כמו כן, צריך להבין היטב את קהל היעד ואת הפסיכולוגיה שמאחורי המסרים שהסרטון מעביר. סרטון תדמית טוב הוא כזה שמעביר רגש ויוצר אצל הגולש תחושת קרבה הקרובה ביותר למציאות. באמצעות הניסיון שלנו בתחום ותוך שיתוף פעולה עם הלקוח, אנו יוצרים סרטוני תדמית עם קונספט נכון, שתואמים את ערכי המותג, מציגים את יתרונותיו ומעבירים היטב את המסר בצורה הטובה ביותר.

מוכנים לסרטון תדמית שיגרום לכולם להמשיך לצפות? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  הלקוחות שלנו

  logo11
  logo02
  Israel_police_logo
  logo06
  logo04
  final_logo_shapes-1
  logo03
  logo09
  זברה
  logo08
  DRBE
  KakalLogo.svg
  logo05
  logo12
  logo10

  עוד מוצרי אינטראקטיב

  מצגות עסקיות
  יישומי הדרכה
  פיתוח משחקי תדמית