החתימה למייל היא הטקסט השיווקי אשר מופיע באופן קבוע בתחתית המיילים. היא מאחדת בין זהות השולח לזהות המותג אליו הוא משויך ומהווה סוג של כרטיס ביקור, בעיקר בשנים האחרונות, בהן הרוב המוחלט של בעלי העסקים מתקשרים ומתנהלים בעיקר באמצעות המייל ורשת האינטרנט. הוספת חתימה קבועה למייל הינה פונקציה הקיימת בכל שרת או תוכנת דוא"ל וניתנת להטמעה באמצעות תפריט ההגדרות בקלות יחסית כך שהחתימה מתווספת אוטומטית בתחתית כל מייל שיוצא.

החתימה מהווה את הפנים של הארגון ומופיעה בכל מייל שנשלח ולכן יש להקפיד בה על הצגת הלוגו, פרטי יצירת הקשר הרלוונטיים, קישורים לאתר ולמדיה החברתית וכן שתהיה מחוברת אל השפה הגרפית של המותג.
חשוב מאוד שלכל העובדים בעסק תהיה חתימה זהה, כשההבדל הוא בשם העובד, תפקידו, ופרטי יצירת הקשר שלו. למעט פרטים אלה, על החתימות להיות אחידות וזהות.

חתימה מנצחת היא חתימה המושכת את העין ובעיקר זכירה, שכן היא מביאה לכך שמי שנתקל בה לוחץ על הקישורים המופיעים בה ובכך תורמת לקידום החברה. שימוש באנימציה וב-HTML מתאים יכול לשדרג פלאים את החתימה לשימושים אלה ומרבית שרתי המיילים מאפשרים זאת. במסגרת תהליך המיתוג ותוך שימוש בכלים אלה, אנו מציעים את האפשרות לייצר חתימה ממותגת, אסתטית ותופסת את העין, כך שתביא לתוצאות מקסימליות בין אם בנראות ובין אם בקידום וביסוס המותג.

מוכנים לחתימה למייל שמשאירה חותם? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  עבודות נבחרות


  מוכנים לחתימה למייל שמשאירה חותם? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

   עוד פתרונות מיתוג ותדמית

   לוגו ושפת מותג
   ניירת משרדית
   כרטיס ביקור
   מיתוג מוצרים