כרטיס ביקור הוא הכלי השיווקי השני בחשיבותו בפגישות אישיות. (מיד אחרי החיוך כמובן) :)
כרטיס הביקור מחזיק את כל המידע החשוב והרלוונטי לגביכם ולגבי החברה והוא מהווה עבור הלקוחות הפוטנציאליים קיצור דרך ליצירת קשר לכשיצטרכו. כרטיס ביקור לעתים נראה כמו דבר מיותר ומיושן, אך האמת היא שלא מומלץ לוותר עליו, שכן בניגוד לפלייר שיווקי שנותן תחושה של פרסום המוני, מתן כרטיס ביקור נותן את התחושה שאנחנו מעוניינים בקרבת הלקוח הפוטנציאלי ואת המגע האישי - ולמעשה נותנים לו תחושת עדיפות ויחס אישי.


ביזליס-כרטיס-ביקור
אור-מנחם-כרטיס-ביקור
סמחוביץ-כרטיס-ביקור
כרטיס-ביקור-יעל-פרקר
פרסטו-כרטיס-ביקור
דוקטור-בי
מידות-כרטיס-ביקור
פיגורה-כרטיס
דידי-כרטיס-ביקור
אקספוסמארט-כרטיס-ביקור

כרטיס ביקור ייחודי ומעניין הוא בעל ערב רב ומשמעותי ביצירת התדמית הנכונה למותג. על כרטיס הביקור להציג את השפה הגרפית של המותג אך אסור שיהיה עמוס בגרפיקה, יחד עם זאת כדאי שיהיה מקורי ומרשים אך בשום אופן לא לשדר צעקנות וחוסר טעם. כרטיס הביקור צריך להציג מידע משולב, גם על החברה וגם על בעל התפקיד וחשוב שיהיה מאוזן וממוקד ברמה האופטימלית - מידע חיוני על החברה ופרטי יצירת קשר ישיר עם בעל התפקיד.

עם זאת, כמות האנשים ששומרים כרטיסי ביקור בארנקה הולכת ומצטמצמת בעקבות המעבר מהפרינט אל הדיגיטל ושמירת כל פרטי אנשי הקשר בטלפון או במחשב. לכן מומלץ מאוד ליישם את המעבר הזה גם על כרטיס הביקור: אתר אינטרנט וכתובת הם חיוניים, ותוספת מעניינת תהיה קוד QR שע"י אפליקציות סריקה מהסמארטפון יאפשר שמירה מהירה של פרטי הקשר, שליחת מייל מהירה או מעבר ישיר אל אתר האינטרנט. אנו מציעים כרטיסי ביקור שיחד עם חשיבה שיווקית נכונה ושילוב השפה הגרפית של המותג - עונים על כל הדרישות ויכולים להביא תוצאות מקסימליות לעסק שלכם.

מוכנים לכרטיס ביקור שירצו לשמור? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  עבודות נבחרות


  מוכנים לכרטיס ביקור שירצו לשמור? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

   עוד פתרונות מיתוג ותדמית

   לוגו ושפת מותג
   ניירת משרדית
   חתימה למייל
   מיתוג מוצרים