אירוע מוצלח הוא אירוע שהמשתתפים בו מרגישים את החיבור אליו עוד לפני שהתחיל וזוכרים אותו הרבה אחרי שנגמר.
מיתוג אירוע מוצלח יגרום להם להתחבר אליו עוד בשלב ה Save The Date ולהתרגש ממנו גם כשיקבלו את הסיכומים והתמונות ממנו. מיתוג האירוע כולל בתוכו תהליך מקיף של מיתוג ויצירת חומרים שיווקיים, שילוט ומוצרי קד"מ. ישנה חשיבות עצומה להתאמתו לשפה הגרפית של המותג, בהתאם לערכיו ולמטרותיו, גם ובמיוחד אם האירוע משלב שפה גרפית נפרדת מהמותג או החברה המארחתאירועים אלה הדורשים מיתוג ויצירת חומרים התואמים אותו הם בעיקר אירועים עסקיים, קד"מים, הרצאות וכנסים רבי משתתפים.

החל משלב ה-Save The Date ועד התודות הנשלחות, חשוב לתת מענה לכל הצרכים של המותג אל מול האורחים באירוע, וחשוב לוודא שהכל יהיה תואם, מעוצב ברמה גבוהה ובשפה הגרפית שנקבעה במיוחד לאירוע. הנראות של השילוט לאירוע, מיתוג המקום, עיצוב ההזמנות ואף פתקי ההושבה ומספרי השולחנות הם אלמנטים חשובים ביותר ואין להמעיט בערכם ובמשקלם בהצלחת האירוע.

הניסיון שלנו ביצירת כל ההפקות הנדרשות לאירוע וכן המעורבות שלנו בכל שלבי הארגון ועיצוב האירועים, מאפשר לנו לתת לכם פיתרון מקיף לאירוע ממותג ברמה גבוהה, שיעביר את המסרים השיווקיים הרצויים ויהיה זכיר למשתתפים, ובכך יקדם וימנף את העסק בצורה הגבוהה ביותר.

מוכנים למיתוג אירוע שאף אחד לא ישכח? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  עבודות נבחרות


  מוכנים למיתוג אירוע שאף אחד לא ישכח? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

   עוד שירותי עיצוב גרפי

   חומרים שיווקיים
   שילוט ופרסום
   עיצוב מוצרים