מיותר לציין את החשיבות הרבה של בניית אתר אינטרנט. הרי כולם מחוברים לאינטרנט ומשתמשים בו ככלי מרכזי לצריכת שירותים וקבלת החלטות לקנייה או צריכת שירות, ועסק בלי נראות ברשת – כאילו לא קיים. רשת האינטרנט על שלל האפשרויות שהיא מציעה מתפתחת בקצב מסחרר ובהתאם אליה גם תחום בניית האתרים, אך המהות אותה מהות: אתר אינטרנט טוב צריך להיות מעוצב באופן ייחודי ותואם את המותג, הוא צריך להיות בעל מבנה נכון וחווית משתמש גבוהה כך שיוביל את הגולש לאן שחשוב והוא צריך להיות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובהתאמה לכל סוגי המכשירים. לשם כך חשוב מאוד להתחיל משלב האפיון המקדים, שלב קריטי והכרחי בתהליך הקמת האתר לאחריו עוברים לשלב העיצוב הייחודי ומשם לפיתוח והקמת האתר.


mabat-comp
eco-laptop
mabat-phone
gmt-tablet
diana-tablet
bizlease-laptop
kia-laptop
or-comp
bizlease-phone
eco-comp
mabat-tablet
mabat-laptop02
or-phone

בעידן הנוכחי, הגולש הממוצע מקדיש לא יותר מ-3 שניות לאתר אינטרנט (ומחקרים חדשים מצביעים אפילו על זמן של לא יותר מ-1.6 שניות). ההזדמנות שיש לנו להרשים את הגולש ולגרום לו להמשיך פנימה לאתר הולכת והופכת קצרה והאתגר הולך וגדל. אתר אינטרנט שלא נותן דגש על עיצוב ייחודי וחווית משתמש גבוהה לגולש יפספס למעלה מ70% מהגולשים הנכנסים אליו בתוך מספר שניות. גולשים שלרוב מושקע כסף רב בהבאתם לאתר והקמת אתר אינטרנט שלא עונה על הצרכים פירושו הפסד כספי רב. לכן חשוב מאוד להקפיד על שלבי האפיון ועיצוב האתר ולעשות אותם נכון ולאחר מחקר מתאים. כמו כן, עקב העלייה בשימוש בסמארטפונים, יש לבנות את האתר באופן רספונסיבי, כך שהתצוגה תשתנה בהתאם לגודל המסך של המכשיר ממנו גולשים.

החל משלב הקונספט והאפיון הראשוני ועד לעלייה לאוויר ואחסון ותחזוקת אתר האינטרנט, אנחנו מעניקים את הפתרון המלא להקמת אתר אינטרנט שיווקי, ייחודי ומתקדם מבחינה טכנולוגית. האתרים שאנו בונים מותאמים לגלישה אופטימלית בדפדפנים השונים וכן מותאמים לסלולר, וכוללים מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול עצמאי של אתר האינטרנט עם סיום העבודה, כך שבכל שלב לאחר עליית האתר לאויר תוכלו לעדכן אותו ללא הגבלה וללא תלות. בנוסף, אנחנו מקפידים על הטמעת כלים מתקדמים לאיסוף סטטיסטיקות על אופי הגלישה באתר, כלים לקידום האתר במנועי חיפוש SEO ועוד, והכל במטרה לייצר ערך מוסף גבוה לאתר האינטרנט שיהפוך אותו להרבה יותר מכרטיס ביקור וירטואלי.

מוכנים לצאת לדרך עם אתר אינטרנט שבאמת עובד? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  עבודות נבחרות


  מוכנים לצאת לדרך עם אתר אינטרנט שבאמת עובד? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

   עוד שירותי בניית אתרים

   מיניסייט
   דף נחיתה
   מערכת ניהול תוכן