מיניסייט כשמו כן הוא, אתר קטן, המכיל כמה דפי נחיתה, ובדומה להם הוא מוקם על מנת שינחתו בו לאחר לחיצה על מודעות או באנרים של פרסומים שונים בקמפיין. מיניסייט מכיל מסר שיווקי אחד שמתאים לקמפיין של כמה מוצרים כדוגמת מספר תוכניות סלולריות, או מספר מסלולים במכללה אחת כשהמטרה היא הצטרפות לחברה הסלולרים או הרשמה למכללה, אבל ישנן כמה מסלולים להצטרפות או להרשמה וחשוב שכל אחד מהם יקבל את הבמה בנפרד ובמקביל ישתלבו בקמפיין אחד.
מטרת המיניסייט בניגוד לאתר האינטרנט היא להביא את המשתמש בדיוק למידע שהוא מעוניין בו, במינימום הסחות דעת וקליקים והוא צריך להיות ממוקד במסרים השיווקים והויזואלים של הקמפיין.


mabat-comp
eco-laptop
mabat-phone
gmt-tablet
diana-tablet
bizlease-laptop
kia-laptop
or-comp
bizlease-phone
eco-comp
mabat-tablet
mabat-laptop02
or-phone

העובדה שמדובר במספר דפים בתוך 'אתר קטן' מחייבת ניסוח ברור וממוקד המניע למטרה כלשהי – להשאיר פרטים או לבצע רכישה. שכן חוסר מיקוד עשוי להביא להצפת מידע או להסחת דעת ואיבוד הגולש שעל הבאתו למיניסייט שילמנו לא מעט כסף בקמפיין. כמו כן, על מנת להביא לתוצאה המבוקשת, על המיניסייט להכיל טופס לידים או רכישה בולט ומניע לפעולה וחשוב שיהיה אחד בכל דף הקיים באתר.

אנחנו מעניקים את הפתרון המלא למי שרוצה לבנות מיניסייט המותאם לצרכיו. באמצעות הניסיון והידע העיצובי הרב, ביכולתנו לפתח עבורכם מינסייט ייחודי, מתקדם, שנראה טוב ומדבר בשפה הגרפית של המותג, עם קריאייטיב ברמה גבוהה, ממוקד ומושך את העין. אנחנו יודעים להשתלב בהפקת קמפיין קיימת ולהתאים את המיניסייט למסרים הקיימים בקמפיין מצד אחד ויודעים גם לאחת את הקמפיין כולו ולהפיק אותו משלב המסרים, הפקת החומרים והבאנרים ועד הקמת המיניסייט וניהול הקמפיין כולו ברשת.

מוכנים למיניסייט שיגדיל את המכירות? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  עבודות נבחרות


  מוכנים למיניסייט שיגדיל את המכירות? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

   עוד שירותי בניית אתרים

   אתר אינטרנט
   דף נחיתה
   מערכת ניהול תוכן