טוויטר הינה רשת חברתית עם מאפיינים זהים לשל פייסבוק אך שונה במהותה: בפלטפורמה זו המסרים הם קצרים הרבה יותר, עד 120 תווים.


נפוץ בה השימוש בהאשטגים - מילות מפתח המסומנות ב-# המרכזות את כל הציוצים המכילם אותן במקום אחד, וניתן לצרף לציוצים גם תמונות - אם כי הדגש על ויזואליות אינו גבוה. כמו כן, קיימת בה האפשרות לעקוב אחרי כל משתמש גם ללא אישורו. אין בה סוגים שונים של דפים, אלא משתמש יחידני. בפרופיל זה ניתן להשתמש כאדם יחיד או כעסק, חברה או מותג, בהתאם לצרכים.

הרשת החברתית פופולארית ביותר ברחבי העולם, כשהיתרון שלה נמצא בפשטותה: המסרים הקצרים והזהות האישית המצטיירת בה, גם כשמדובר בפרופיל של חברה. כך אפשר למצוא קשרים אישיים בקלות יחסית ולהפוך אותם לעוקבים ובהמשך גם ללקוחות פוטנציאליים. זוהי פלטפורמה המתעדכנת במהירות ועל כן על התכנים בה להתפרסם בתמצות: משפטים קצרים, האשטגים, ולינק מקוצר - או שטוויטר יקצר אותו במקום. כמו כן, מומלץ "לצייץ" מספר פעמים ביום.

בנוסף, טוויטר השיקה מערכת פרסום לקידום חשבונות וציוצים עבור בתי עסק והצגת נתונים על קהל היעד. התשלום מתבצע תמורת השתתפות גולשים בציוצים או הצגת הדף כמומלץ גם למי שאינו עוקב. אנו מציעים שירותי ניהול דף טוויטר נכון, כולל יצירת תכנים באנגלית או בעברית בהתאם לצרכי החברה, עם שימוש בפלטפורמות אלה, פילוח קהלי יעד וכן מעקב ואופטימיזציה מתמדת לצורך הרחבת קידום המותג ברחבי הרשת.

מוכנים לניהול טוויטר עסקי? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  הלקוחות שלנו

  logo11
  logo02
  Israel_police_logo
  logo06
  logo04
  final_logo_shapes-1
  logo03
  logo09
  זברה
  logo08
  DRBE
  KakalLogo.svg
  logo05
  logo12
  logo10

  עוד שירותי מדיה חברתית

  פייסבוק
  אינסטגרם
  לינקדאין