באנר הוא מודעה גרפית המופיעה באתר אינטרנט שמטרתה לפרסם את העסק ולמשוך גולשים מהאתרים אל המפרסמים באמצעותה. באנר יכול להיות קובץ תמונה שאינה זזה, תמונת GIF שהיא תמונה עם אנימציה באיכות בינונית או באנר Html5 המציג אנימציה וגרפיקה עשירה.

באנרים בפורמט Html5

באנרים נועדו למגוון שימושים המתחלקים בעיקר לשניים: באנרים לצורכי מיתוג שייקלטו בתת מודע של הגולשים ואיתם השם והשפה הגרפית של המותג. כך, ביום שיזדקקו לשירות מסוים, המשיכה תהיה למותג הרלוונטי ה"מוכר" שנצרב בזכרון. וכן, באנרים שתפקידם להביא הקלקות לדף הנחיתה או לאתר החברה, כאלה שצריכים להיות מסקרנים ולא להסגיר את כל הפרטים במבט ראשון. בשני המקרים חשוב שהבאנרים יהיו כתובים בצורה ממוקדת למסר וכן שיהיו מושכים את העין ומרשימים מבחינה ויזואלית.

היתרון הבולט של באנרים אלה הוא שכיום ניתן לפרסמם כמעט בכל אתר ברשת. עם זאת, חשוב לזכור כי באנרים שאינם בנויים או ממוקמים נכון בעמוד מהווים מטרד ועל כן יש לעצב באנרים המותאמים לקצוות המסך (חלק עליון/תחתון או הצדדים) ולא קופצים או משתלטים על המסך. בהתאם לכך, אנו מייצרים באנרים איכותיים, קריאיטיביים ובשפה הגרפית של המותג, כך שייצרבו בזיכרון של הגולשים ויביאו אותם להקליק.


מוכנים לבאנרים שיתפסו את הגולש? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  הלקוחות שלנו

  logo11
  logo02
  Israel_police_logo
  logo06
  logo04
  final_logo_shapes-1
  logo03
  logo09
  זברה
  logo08
  DRBE
  KakalLogo.svg
  logo05
  logo12
  logo10

  עוד שירותי פרסום אונליין

  קמפיין ברשת המדיה
  קמפיין פרסום בפייסבוק
  קמפיין שיווק מחדש
  שיווק בדואר אלקטרוני
  Google Adwords