אם בעבר פייסבוק שימשה כפלטפורמת שיווק בלתי פורמלית המקשרת בין מותגים ללקוחות, היום היא הפכה לזירת פרסום לכל דבר. כיצד? בפלטפורמת המודעות של פייסבוק קיימת האפשרות לקדם את הדפים בתשלום על מנת לעודד השתתפות, להביא לייקים חדשים, להגדיל כניסות לאתר או לאפליקציה מסוימת, וכל מה שמגביר חשיפה של עדכונים, אירועים והצעות מיוחדות מתוך הדף.

שיווק בפייסבוק - למה זה חשוב?

בגלל הפיכת פייסבוק לפלטפורמה שיווקית, החשיפה האורגנית של גולשים לתכני הדף יורדת, אפילו אם עשו לו לייק. קידום ממומן נעשה חלק חיוני באסטרטגיית השיווק בפייסבוק, וכמובן בגלל האפשרות לפלח את קהל היעד ולהתמקד בגולשים שעונים על קריטריונים מסוימים כלקוחות פוטנציאליים. בנוסף, בקמפיינים שנועדו להגדיל כניסות לאתרים או דפים, פייסבוק מאפשרת להטמיע פיקסלים המודדים כמה הקלקות הניבו המרות - כלומר כמה מקליקים הפכו ללידים באמצעות רכישה או מילוי טופס.

יש מגוון כלים לקידום בתשלום בפייסבוק: פוסטים ממומנים, קמפיינים של מודעות, פוסטים מוחשכים - שאינם מופיעים בדף אך מקודמים בתשלום, ועוד. אנו מציעים שירותי הקמה וניהול קמפיין, כולל פילוח נכון של קהל היעד בשיתוף עם העסק, ניהול שוטף של הקמפיין כולל מעקב ואופטימיזציה מתמדת שלו לביצועים אופטימליים וקידום מקסימלי של החברה.


מוכנים לקמפיין פייסבוק שיגיע בדיוק למי שצריך? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  הלקוחות שלנו

  logo11
  logo02
  Israel_police_logo
  logo06
  logo04
  final_logo_shapes-1
  logo03
  logo09
  זברה
  logo08
  DRBE
  KakalLogo.svg
  logo05
  logo12
  logo10

  עוד שירותי פרסום אונליין

  קמפיין ברשת המדיה
  קמפיין שיווק מחדש
  שיווק בדואר אלקטרוני
  Google Adwords
  הפקת באנרים לפרסום