כלי נוסף ופופולארי המאפשר לפרסם את העסק ברחבי הרשת הנו Google AdWords. באמצעותו ניתן לפתוח קמפיין מודעות אשר יופיעו מעל תוצאות החיפוש בגוגל וכן בצד ימין. מסע הפרסום מבוסס על מילות מפתח, כך שחיפוש מילות המפתח המוגדרות בהתאם לחברה יוביל להופעת המודעות שנכתבו במיקומים המצוינים. מיקום המודעה ומספר ההקלקות עליה תלוי במספר גורמים - ניסוח המודעה, שימוש במילות מפתח, מספר המתחרים ואסטרטגיית התמחור, כשהתשלום בסוף הוא לפי מספר ההקלקות.

ניהול קמפיין בגוגל

חשוב מאוד לנהל קמפיין גוגל אדוורדס שכן בניגוד למדיה החברתית, כאן בראש ובראשונה מדובר בגולשים המחפשים את השירות באופן יזום, ועל כן חשוב שהעסק יופיע במקום הראשון או במיקום גבוה על מנת שגולשים יתוודעו אליהם. כמו כן, גוגל מספקים את האפשרות לדעת כמה הקלקות הניבו המרות - כלומר כמה מקליקים הפכו ללידים באמצעות רכישה או מילוי טופס, ע"י קוד שהם נותנים שאפשר להטמיע באתר או בדף הנחיתה.

פתיחת מסע פרסום הינה פעולה פשוטה, אך הקמת מסע פרסום יעיל המביא לתוצאות מצריך היכרות והבנה מעמיקה בכלי של גוגל, שימוש נכון במילות מפתח ואופטימיזציה מתמדת. לכן, אנו מציעים שירותי ניהול קמפיין מודעות בגוגל, עם שנים של ניסיון והיכרות עם הפלטפורמה, על מנת להביא לתוצאות מקסימליות וליצור לידים בהתאם לצרכי העסק.

תוכנית השותפים של גוגל - הסמכה מטעם גוגל העולמית

לבלודוט סטודיו הסמכה מטעם גוגל העולמית ואנו שותפים מוסמכים של Google Ads.

למה זה חשוב? שותפים מוסמכים של Google Ads עוברים בכל שנה מבחני הסמכה מטעם גוגל, הם בעלי ידע מעמיק בנושא ניהול פרסום בגוגל וכן עומדים בקריטריונים נוספים הנדרשים לקבלת ההסמכה הזו.

באמצעות הידע המקצועי לפרסום, שותפים מוסמים של גוגל יכולים לפרסם בצורה היעילה והנכונה ביותר ב-Google Ads. שותפים מוסמכים של גוגל מעודכנים כל הזמן בכלים החדשים של גוגל אדס ובהתפתחויות הטכנולוגיות החדשות ביותר.

מוכנים לפרסום בגוגל אדוורדס שיגדיל את המכירות? השאירו פרטים ומבטיחים ליצור קשר בהקדם:

  הלקוחות שלנו

  logo11
  logo02
  Israel_police_logo
  logo06
  logo04
  final_logo_shapes-1
  logo03
  logo09
  זברה
  logo08
  DRBE
  KakalLogo.svg
  logo05
  logo12
  logo10

  עוד שירותי פרסום אונליין

  קמפיין ברשת המדיה
  קמפיין פרסום בפייסבוק
  קמפיין שיווק מחדש
  שיווק בדואר אלקטרוני
  הפקת באנרים לפרסום